Πανερυθραϊκός ΑΣ: Η δράση του Σαββατοκύριακου (27-28/4) στα τμήματα υποδομής

Δράση για τέσσερα τμήματα με παράλληλη παρουσία στο τουρνουά του Λουτρακίου

Δράση σε σημαντικό κομμάτι της Ακαδημίας του Πανερυθραϊκού υπήρξε για άλλο ένα Σαββατοκύριακο (27-28/4), με τέσσερα τμήματα να αγωνίζονται στις διοργανώσεις της ΕΣΚΑ και το σύλλογό μας, παράλληλα, να βλέπει μια πολυμελή αποστολή νεαρών αθλητών του να λαμβάνει σπουδαίες αγωνιστικές εικόνες και εμπειρίες στο Λουτράκι.

U15 Reds: Νίκη Δροσιάς-Πανερυθραϊκός 40-72

Ακάθεκτοι συνεχίζουν οι U15 Reds του Πανερυθραϊκού, που πέρασαν από το Διόνυσο με 72-40 επί της Νίκης Δροσιάς, κάνοντας το «7 στα 7» στον 3ο όμιλο του πρωταθλήματος Παμπαίδων Α’ U15 της ΕΣΚΑ.

Ο επόμενος αγώνας μας είναι την Κυριακή 12 Μαΐου (15:30) στο Κλειστό «Στέλιος Καλαϊτζής» με αντίπαλο τον ΑΟ Διονύσου.

Νίκη Δροσιάς (Δημητρέλης-Μιχαηλίδης): Κονιστής, Φίλης, Μήτσου, Δημόπουλος, Λευτάκης, Πιτσιλός, Ζαρωτιάδης, Δολουδάκης, Μέλης

Πανερυθραϊκός (Δρυμαλίτης): Παπασταύρου, Τσολακίδης, Μικέλης, Σκονδρέας, Αεράκης, Φωτόπουλος, Βούζας, Στάθης, Βρογγιστινός, Μάνεσης, Τσιάκος, Καυκάς, Κουτσιλέος, Φραγκιαδάκης

U12 Reds: Πανερυθραϊκός-ΑΕΚ

Οι U12 Reds του Πανερυθραϊκού αντιμετώπισαν την ΑΕΚ στο Κλειστό «Στέλιος Καλαϊτζής», στο πλαίσιο της 13ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος Μίνι Μπάσκετ U12 της ΕΣΚΑ.

Ο επόμενος αγώνας μας είναι το Σάββατο 11 Μαΐου (17:15) στα Βριλήσσια με αντίπαλο τον ΓΣ Βριλήσσια.

Πανερυθραϊκός (Αργυρόπουλος): Ταγλής, Σαμπάνης, Κρόκος, Καμούδης, Βαρνάβας, Μοσχοβής, Βίλλιος, Δανδουλάκης, Ζαμπάτης, Μαργαρίτης, Ζηκίδης, Σιουμάλας, Βαγενάς, Ανθουλάκης, Δροσόπουλος

ΑΕΚ (Ζήκας): Μωυσιάδης, Κωνσταντινίδης, Ηλιόπουλος, Τέφας, Μεϊντάνης, Γερόπαπας, Δελής, Μήτσης, Παναγόπουλος

U11 Reds: Πανερυθραϊκός-Σχολή Ι.Μ. Παναγιωτόπουλου

Οι U11 Reds του Πανερυθραϊκού υποδέχθηκαν στο Κλειστό «Στέλιος Καλαϊτζής» τη Σχολή Ι.Μ. Παναγιωτόπουλου για τη 13η αγωνιστική του 1ου ομίλου του πρωταθλήματος Μίνι Μπάσκετ U11 της ΕΣΚΑ.

Ο επόμενος αγώνας μας είναι το Σάββατο 11 Μαΐου (10:45) στο Δαΐς με αντίπαλο τον Δούκα.

Πανερυθραϊκός (Παπαθεοδώρου): Ασημακόπουλος, Σιδέρης, Κατσιώτης, Αγγελόπουλος, Κωνσταντίνου, Γρηγορίου, Θέμελης, Κουβέλης, Γαβριήλ, Ακτενίζογλου, Ρεπάντης, Λουιζίδης, Μακρυγιάννης, Δασκαλάκης

Σχολή Ι.Μ. Παναγιωτόπουλου (Βασιλακάκος): Νησωτάκης, Καρκούλης, Μάντζαρης, Τσιανάκα, Ζωγράφος, Ρέντζιος, Φούντας, Λαμπρόπουλος

U11 Whites: ΓΣ Χαλανδρίου-Πανερυθραϊκός

Οι U11 Whites του Πανερυθραϊκού τέθηκαν αντιμέτωποι με τον ΓΣ Χαλανδρίου για τον 7ο όμιλο της ίδιας διοργάνωσης στο Ανοικτό Γήπεδο «Ν. Πέρκιζας».

Ο επόμενος αγώνας μας είναι το Σάββατο 11 Μαΐου (15:30) στο Κλειστό «Στέλιος Καλαϊτζής» με αντίπαλο την Ακαδημία Ανάπτυξης Αθλητών.

ΓΣ Χαλανδρίου (Σταυρίδης): Τσιάμης, Τουρνάς, Τάκας, Παπακωνσταντίνου Β., Παπακωνσταντίνου Ι., Πιτσαβός, Γαλάνης, Ψυκάκος, Παππίδας, Λυμπέρης, Αλεξανδράκης, Σαμανίδης, Βερούτσος, Βαμβουκάκης, Καραμφύλλης

Πανερυθραϊκός (Παπαθεοδώρου-Καλούδας): Τσεκές, Μαρκουδάκης, Ευσταθίου, Βάθης, Χαμπάλογλου, Μήτσης, Βρεττός, Κωνσταντάκος, Φετάνης, Κόντζας, Βαούτσης, Μάνος, Τσιμπουράκης, Καραγιάννης

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

Περρισσότερα Νέα

Εγγραφή στο Newsletter

Παρακαλώ διαβάστε τους Όρους Χρήσης της Ιστοσελίδας.