Πανερυθραϊκός ΑΣ: Η δράση του Σαββατοκύριακου (11-12/5) στα τμήματα υποδομής

Δράση για τους νεαρούς μας αθλητές και «8 στα 8» για τους U15 reds!

Δράση υπήρξε για άλλο ένα Σαββατοκύριακο (11-12/5) στα τμήματα υποδομής του Πανερυθραϊκού, με τους U15 Reds να συνεχίζουν αήττητοι και τους νεότερους αθλητές μας να βρίσκονται επίσης στο παρκέ στις κατηγορίες της ΕΣΚΑ.

U15 Reds: Πανερυθραϊκός-ΑΟ Διονύσου 89-64

Οι U15 Reds του Πανερυθραϊκού συνεχίζουν ακάθεκτοι στον 3ο όμιλο του πρωταθλήματος Παμπαίδων Α’ U15, κάνοντας το «8 στα 8» με 89-64 έναντι του ΑΟ Διονύσου στο Κλειστό «Στέλιος Καλαϊτζής» και παραμένοντας σταθερά στην κορυφή.

Τελευταίος μας αγώνας, προτού προχωρήσουμε στην νοκ άουτ φάση, είναι την Κυριακή (19/5, 14:00) στο Κλειστό της Πολιτείας με τον ΑΟ Πολιτεία.

Πανερυθραϊκός (Δρυμαλίτης-Ροδίτης): Γουνόπουλος, Σκονδρέας, Αεράκης, Κούρτας, Φωτόπουλος, Σοφιανός, Βούζας, Στάθης, Μάνεσης, Τσιάκος, Πρίντεζης, Φραγκιαδάκης, Παπανδριανός, Τσολακίδης

ΑΟ Διονύσου (Κοντός): Πατσουράκος, Στάθης, Βακιρτζής, Κοκοσαλάκης, Ζέρβας, Βαρβαρίτης, Μπογιατζής, Κουτσολέλος, Ταγκαλάκης, Μπουρατίνης, Δασκαλόπουλος, Μαϊόπουλος, Κωσταράκος

U12 Reds: ΓΣ Βριλήσσια-Πανερυθραϊκός

Οι U12 Reds του Πανερυθραϊκού αγωνίστηκαν στο Κλειστό Ολύμπου με αντίπαλο τον ΓΣ Βριλήσσια, στο πλαίσιο της 14ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος Μίνι Μπάσκετ U12 της ΕΣΚΑ.

Ο επόμενος αγώνας μας είναι το Σάββατο (18/5, 14:50) στο Κλεσιτό «Στέλιος Καλαϊτζής» με αντίπαλο τον Αμύντα.

Πανερυθραϊκός (Αργυρόπουλος): Ανθουλάκης, Βαγενάς, Βίλλιος, Δανδουλάκης, Ζαμπάτης, Κουμπούλης, Κατέβας, Κρόκος, Λάζαρης, Μαργαρίτης, Ντεκελές, Πέππας, Σιουμάλας, Ταγλής

U11 Reds: Δούκας-Πανερυθραϊκός

Στο Δαΐς αγωνίστηκαν οι U11 Reds του Πανερυθραϊκού, αντιμετωπίζοντας τον Δούκα για τη 14η αγωνιστική του 1ου ομίλου του πρωταθλήματος Μίνι Μπάσκετ U11 της ΕΣΚΑ.

Ο επόμενος αγώνας μας είναι το Σάββατο (18/5, 16:15) στο Κλειστό Νέας Πεντέλης με αντίπαλο την ΑΕ Πεντέλης.

Δούκας (Γαβαλάς): Τσίντζος, Τολιός Σ., Τολιός Ν., Κατσιμπόκης, Ευαγγελίδης, Δεληγιάννης, Καρράς, Πίσχος, Τσώλης, Τρουλλινός, Πατσαούρας

Πανερυθραϊκός (Παπαθεοδώρου): Ανωγιάτης, Ασημακόπουλος, Δεπόλας, Σιδέρης, Κατσιώτης, Καρακατσάνης, Αγγελόπουλος, Γρηγορίου, Κουβέλης, Γαβριήλ, Ακτενίζογλου, Ρεπάντης, Λουιζίδης

U11 Whites: Πανερυθραϊκός-Ακαδημία Ανάπτυξης Αθλητών

Οι U11 Whites του Πανερυθραϊκού υποδέχθηκαν για τον 7ο όμιλο της ίδιας διοργάνωσης στο Κλειστό «Στέλιος Καλαϊτζής» την Ακαδημία Ανάπτυξης Αθλητών.

Ο επόμενος αγώνας μας είναι το Σάββατο (18/5, 13:30) ξανά στο Κλειστό «Στέλιος Καλαϊτζής» με αντίπαλο τον Χολαργό.

Πανερυθραϊκός (Καλούδας): Τσεκές, Λαμπρινίδης, Βάθης, Χαμπάλογλου, Μήτσης, Λάρδας, Παπαδόπουλος, Κρεμαστός, Ορσάρης, Κόντζας, Βαούτσης, Μάνος, Καραγιάννης

Ακαδημία Ανάπτυξης Αθλητών (Βασιλακάκος): Σταυρακάκης, Τυροδήμος, Δούνιας, Μακρής, Μικέδης, Τσάκο, Καλοβρέντης, Βουρλάς, Αντωνόπουλος

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

Περρισσότερα Νέα

Εγγραφή στο Newsletter

Παρακαλώ διαβάστε τους Όρους Χρήσης της Ιστοσελίδας.